Ben bilirim

BAŞKENT nereye bağlı?, BAŞKENT nerede?

BAŞKENT nereye bağlı, BAŞKENT nerede? BAŞKENT köyü, CUMAÇAY bucağı, MERKEZ ilçesi ve AĞRI şehrine bağlıdır. BAŞKENT köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ BAŞKENT köyü 49 436
TURKIYE AĞRI MERKEZ CUMAÇAY BAŞKENT köyü 4 472
TURKIYE ERZURUM AZİZİYE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ANKARA SİNCAN MERKEZ MERKEZ 6 312
BAŞKENT Nereye bağlı

BAŞKENT Nerede

BAŞKENT Ne tarafta

BAŞKENT Hangi Bölgede


BAŞKENT köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. BAŞKENT 22096 bölgesindedir.
BAŞKENT köyü, CUMAÇAY bucağı, MERKEZ ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. BAŞKENT 30634 bölgesindedir.
BAŞKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AZİZİYE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.BAŞKENT 52063 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler