Ben bilirim

BAŞDERE nereye bağlı?, BAŞDERE nerede?

BAŞDERE nereye bağlı, BAŞDERE nerede? BAŞDERE köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlıdır. BAŞDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ BAŞDERE köyü 50 384
TURKIYE MANİSA AKHİSAR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN YENİBAŞAK SÜKYAN 12 426
BAŞDERE Nereye bağlı

BAŞDERE Nerede

BAŞDERE Ne tarafta

BAŞDERE Hangi Bölgede


BAŞDERE köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. BAŞDERE İç Anadolu bölgesindedir.
BAŞDERE mahallesi, SÜKYAN köyü, YENİBAŞAK bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.BAŞDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler