Ben bilirim

BAŞAKŞEHİR nereye bağlı?, BAŞAKŞEHİR nerede?

BAŞAKŞEHİR nereye bağlı?, BAŞAKŞEHİR nerede?, BAŞAKŞEHİR nerenin ilçesi? BAŞAKŞEHİR ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. BAŞAKŞEHİR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BAŞAKŞEHİR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, BAŞAKŞEHİR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. BAŞAKŞEHİR ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda BAŞAKŞEHİR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve BAŞAKŞEHİR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ilçesi 34 212
TURKIYE İSTANBUL BAŞAKŞEHİR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE KARAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 70 338

BAŞAKŞEHİR ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
BAŞAKŞEHİR ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
BAŞAKŞEHİR nerede - harita üzerindeki konumuBAŞAKŞEHİR Nereye bağlı

BAŞAKŞEHİR Nerede

BAŞAKŞEHİR Ne tarafta

BAŞAKŞEHİR Hangi Bölgede


BAŞAKŞEHİR ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. BAŞAKŞEHİR Marmara bölgesindedir. BAŞAKŞEHİR İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
BAŞAKŞEHİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞAKŞEHİR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.BAŞAKŞEHİR Marmara bölgesindedir.
BAŞAKŞEHİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.BAŞAKŞEHİR İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler