Ben bilirim

BARBAROS nereye bağlı?, BARBAROS nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANTALYA MURATPAŞA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA AKSU MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE İSTANBUL ATAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MERSİN YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE KIRIKKALE ÇELEBİ MERKEZ MERKEZ 71 318
TURKIYE ŞIRNAK SİLOPİ MERKEZ MERKEZ 73 486
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ ORMANDİBİ 60 356
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DENİZLİ BOZKURT MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE HATAY İSKENDERUN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE HATAY KIRIKHAN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE MANİSA AHMETLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR URLA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL ÜSKÜDAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İZMİR BORNOVA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BAĞCILAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN ERDEMLİ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 17 286
TURKIYE BURDUR KARAMANLI MERKEZ MERKEZ 15 248
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZİNCAN ÇAYIRLI MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 2 416
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE DENİZLİ MERKEZEFENDİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE HATAY ANTAKYA MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE AFYONKARAHİSAR DAZKIRI MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EVCİLER MERKEZ GÖKÇEK 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ SALAR 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR BAŞMAKÇI MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE ANKARA ÇUBUK MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
BARBAROS Nereye bağlı

BARBAROS Nerede

BARBAROS Ne tarafta

BARBAROS Hangi Bölgede


BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MURATPAŞA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSU ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ATAŞEHİR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.BARBAROS Marmara bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞİSKELE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.BARBAROS Marmara bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇELEBİ ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.BARBAROS İç Anadolu bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLOPİ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.BARBAROS Doğu Anadolu bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, ORMANDİBİ köyü, MERKEZ bucağı, ALMUS ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.BARBAROS Karedeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCASİNAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.BARBAROS İç Anadolu bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.BARBAROS İç Anadolu bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖRFEZ ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.BARBAROS Marmara bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSKENDERUN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRIKHAN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AHMETLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, URLA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENDERES ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜSKÜDAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.BARBAROS Marmara bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BORNOVA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞCILAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.BARBAROS Marmara bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEMLİ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.BARBAROS Doğu Anadolu bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.BARBAROS Marmara bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAMANLI ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYIRLI ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.BARBAROS Doğu Anadolu bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNUSEMRE ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZEFENDİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANTAKYA ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.BARBAROS Akdeniz bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DAZKIRI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, GÖKÇEK köyü, MERKEZ bucağı, EVCİLER ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, SALAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞMAKÇI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.BARBAROS Ege bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUBUK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BARBAROS İç Anadolu bölgesindedir.
BARBAROS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BARBAROS İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler