Ben bilirim

BALTAŞ nereye bağlı?, BALTAŞ nerede?

BALTAŞ nereye bağlı, BALTAŞ nerede? BALTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlıdır. BALTAŞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
RUSYA BALTASI
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ BALTAŞ köyü 49 436
TURKIYE YOZGAT MERKEZ MERKEZ BALTASARILAR köyü 66 354
TURKIYE ELAZIĞ PALU MERKEZ BALTAŞI köyü 23 424
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ ÇATALARMUT BALTAŞI köyü 24 446
TURKIYE ŞANLIURFA BOZOVA MERKEZ MERKEZ 63 414
BALTAŞ Nereye bağlı

BALTAŞ Nerede

BALTAŞ Ne tarafta

BALTAŞ Hangi Bölgede


BALTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. BALTAŞ 22095 bölgesindedir.
BALTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZOVA ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.BALTAŞ 23373 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler