Ben bilirim

BALTACI nereye bağlı?, BALTACI nerede?

BALTACI nereye bağlı, BALTACI nerede? BALTACI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. BALTACI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇORUM OSMANCIK MERKEZ BALTACIMEHMETPAŞA köyü 19 364
TURKIYE AĞRI PATNOS MERKEZ BALTACIK köyü 4 472
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ BALTACI köyü 37 366
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ BALTACIKUYUCAĞI köyü 37 366
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ BALTACI köyü 37 366
TURKIYE TRABZON ÇAYKARA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ SAMANLIÖREN 37 366
TURKIYE DİYARBAKIR DİCLE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ BALTACI 37 366
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ HASANAĞA 37 366
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ ÖRENCİK 14 374
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇAY MERKEZ AKKONAK 3 272
BALTACI Nereye bağlı

BALTACI Nerede

BALTACI Ne tarafta

BALTACI Hangi Bölgede


BALTACI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. BALTACI Karedeniz bölgesindedir.
BALTACI köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. BALTACI Karedeniz bölgesindedir.
BALTACI mahallesi, SAMANLIÖREN köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BALTACI Karedeniz bölgesindedir.
BALTACI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİCLE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BALTACI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALTACI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. BALTACI Karedeniz bölgesindedir.
BALTACI mahallesi, BALTACI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BALTACI Karedeniz bölgesindedir.
BALTACI mahallesi, HASANAĞA köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BALTACI Karedeniz bölgesindedir.
BALTACI mahallesi, AKKONAK köyü, MERKEZ bucağı, ÇAY ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.BALTACI Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler