Ben bilirim

BALKAYA nereye bağlı?, BALKAYA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ MALAZGİRT AKTUZLA BALKAYA köyü 49 436
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ BALKAYA köyü 19 364
TURKIYE ADIYAMAN SİNCİK MERKEZ BALKAYA köyü 2 416
TURKIYE ELAZIĞ AĞIN MERKEZ BALKAYASI köyü 23 424
TURKIYE ERZİNCAN İLİÇ KURUÇAY BALKAYA köyü 24 446
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ BALKAYA köyü 29 456
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE KIYIKÖY BALKAYA köyü 39 288
TURKIYE DÜZCE GÖLYAKA MERKEZ SAÇMALIPINAR 81 380
TURKIYE YOZGAT SARAYKENT MERKEZ DEDEFAKILI 66 354
TURKIYE SİVAS İMRANLI KARACAÖREN YOZYATAĞI 58 346
TURKIYE HAKKARİ ŞEMDİNLİ MERKEZ DERECİK 30 438
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH OĞUZ YAHŞILAR 24 446
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ BALKAYA 19 364
TURKIYE ELAZIĞ PALU MERKEZ KEKLİKDERE 23 424
TURKIYE ERZURUM ŞENKAYA MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI İKİZLER 13 434
TURKIYE ANTALYA GÜNDOĞMUŞ MERKEZ MERKEZ 7 242
BALKAYA Nereye bağlı

BALKAYA Nerede

BALKAYA Ne tarafta

BALKAYA Hangi Bölgede


BALKAYA köyü, AKTUZLA bucağı, MALAZGİRT ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. BALKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. BALKAYA Karedeniz bölgesindedir.
BALKAYA köyü, MERKEZ bucağı, SİNCİK ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. BALKAYA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA köyü, KURUÇAY bucağı, İLİÇ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. BALKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. BALKAYA Karedeniz bölgesindedir.
BALKAYA köyü, KIYIKÖY bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. BALKAYA Marmara bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, SAÇMALIPINAR köyü, MERKEZ bucağı, GÖLYAKA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.BALKAYA Karedeniz bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, DEDEFAKILI köyü, MERKEZ bucağı, SARAYKENT ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.BALKAYA İç Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, YOZYATAĞI köyü, KARACAÖREN bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.BALKAYA İç Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, DERECİK köyü, MERKEZ bucağı, ŞEMDİNLİ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.BALKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, YAHŞILAR köyü, OĞUZ bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.BALKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. BALKAYA Karedeniz bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, KEKLİKDERE köyü, MERKEZ bucağı, PALU ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.BALKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞENKAYA ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.BALKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, İKİZLER köyü, KAVAKBAŞI bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.BALKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜNDOĞMUŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BALKAYA Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler