Ben bilirim

BALDIRAN nereye bağlı?, BALDIRAN nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇORUM OSMANCIK MERKEZ BALDIRAN köyü 19 364
TURKIYE KASTAMONU DOĞANYURT MERKEZ BALDIRAN köyü 37 366
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ GÖÇKÜNDEMİRCİ 74 378
TURKIYE UŞAK MERKEZ GÜRE ÇATALBAYIR 64 276
TURKIYE HATAY KIRIKHAN MERKEZ MERKEZ 31 326
BALDIRAN Nereye bağlı

BALDIRAN Nerede

BALDIRAN Ne tarafta

BALDIRAN Hangi Bölgede


BALDIRAN köyü, MERKEZ bucağı, OSMANCIK ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. BALDIRAN Karedeniz bölgesindedir.
BALDIRAN köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANYURT ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. BALDIRAN Karedeniz bölgesindedir.
BALDIRAN mahallesi, GÖÇKÜNDEMİRCİ köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.BALDIRAN Karedeniz bölgesindedir.
BALDIRAN mahallesi, ÇATALBAYIR köyü, GÜRE bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.BALDIRAN Ege bölgesindedir.
BALDIRAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRIKHAN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.BALDIRAN Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler