Ben bilirim

BALCILAR nereye bağlı?, BALCILAR nerede?

BALCILAR nereye bağlı, BALCILAR nerede? BALCILAR köyü, MERKEZ bucağı, LAPSEKİ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlıdır. BALCILAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT PERVARİ MERKEZ AŞAĞIBALCILAR köyü 56 484
TURKIYE SİİRT PERVARİ MERKEZ YUKARIBALCILAR köyü 56 484
TURKIYE BİTLİS MERKEZ BÖLÜKYAZI AŞAĞIBALCILAR köyü 13 434
TURKIYE BİTLİS MERKEZ BÖLÜKYAZI YUKARIBALCILAR köyü 13 434
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ BALCILAR köyü 14 374
TURKIYE ÇANAKKALE LAPSEKİ MERKEZ BALCILAR köyü 17 286
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ BAHADIRLI 80 328
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ YENİDOĞAN 53 464
TURKIYE RİZE MERKEZ GÜNDOĞDU KETENLİ 53 464
TURKIYE RİZE ÇAYELİ BÜYÜKKÖY DERECİK 53 464
TURKIYE SİNOP SARAYDÜZÜ MERKEZ ÇALPINAR 57 368
TURKIYE SİNOP MERKEZ MERKEZ FİDANLIK 57 368
TURKIYE DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KONYA TAŞKENT MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MUŞ MERKEZ MERKEZ İNARDI 49 436
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ GÜMÜŞTUĞ 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ GÜMÜŞTUĞ 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ GÜMÜŞTUĞ 29 456
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MUĞLA KÖYCEĞİZ MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE İZMİR BAYINDIR MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BURDUR GÖLHİSAR MERKEZ ELMALIYURT 15 248
TURKIYE AĞRI PATNOS DEDELİ KARBASAN 4 472
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ YAVUZKÖY 8 466
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312
BALCILAR Nereye bağlı

BALCILAR Nerede

BALCILAR Ne tarafta

BALCILAR Hangi Bölgede


BALCILAR köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. BALCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BALCILAR köyü, MERKEZ bucağı, LAPSEKİ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. BALCILAR Marmara bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, BAHADIRLI köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.BALCILAR Akdeniz bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, YENİDOĞAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.BALCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, DERECİK köyü, BÜYÜKKÖY bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.BALCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, ÇALPINAR köyü, MERKEZ bucağı, SARAYDÜZÜ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.BALCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, FİDANLIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.BALCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇÜNGÜŞ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BALCILAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BALCILAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKENT ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.BALCILAR İç Anadolu bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, İNARDI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir.BALCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİLAS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.BALCILAR Ege bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖYCEĞİZ ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.BALCILAR Ege bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAYINDIR ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BALCILAR Ege bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, ELMALIYURT köyü, MERKEZ bucağı, GÖLHİSAR ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.BALCILAR Akdeniz bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, KARBASAN köyü, DEDELİ bucağı, PATNOS ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.BALCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, YAVUZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BALCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BALCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILCAHAMAM ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BALCILAR İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler