Ben bilirim

BALAT nereye bağlı?, BALAT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DÜZCE AKÇAKOCA MERKEZ BALATLI köyü 81 380
TURKIYE BARTIN MERKEZ ARIT ARIT 74 378
TURKIYE İZMİR ÇİĞLİ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL FATİH MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BOLU MENGEN GÖKÇESU AFŞAR 14 374
TURKIYE BURSA HARMANCIK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN DİDİM MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE AYDIN GERMENCİK MERKEZ MERKEZ 9 256
BALAT Nereye bağlı

BALAT Nerede

BALAT Ne tarafta

BALAT Hangi Bölgede


BALAT mahallesi, ARIT köyü, ARIT bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.BALAT Karedeniz bölgesindedir.
BALAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FATİH ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.BALAT Marmara bölgesindedir.
BALAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.BALAT Marmara bölgesindedir.
BALAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİDİM ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.BALAT Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler