Ben bilirim

BAKIRCILAR nereye bağlı?, BAKIRCILAR nerede?

BAKIRCILAR nereye bağlı, BAKIRCILAR nerede? BAKIRCILAR köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlıdır. BAKIRCILAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ BAKIRCILAR köyü 67 372
TURKIYE KARABÜK EFLANİ MERKEZ BAKIRCILAR köyü 78 372
TURKIYE KARABÜK OVACIK MERKEZ YENİÖREN 78 372
TURKIYE TRABZON MAÇKA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MUŞ MERKEZ MERCİMEKKALE SERİNOVA 49 436
TURKIYE MUĞLA KAVAKLIDERE MERKEZ MERKEZ 48 252
BAKIRCILAR Nereye bağlı

BAKIRCILAR Nerede

BAKIRCILAR Ne tarafta

BAKIRCILAR Hangi Bölgede


BAKIRCILAR köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. BAKIRCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BAKIRCILAR köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. BAKIRCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BAKIRCILAR mahallesi, YENİÖREN köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.BAKIRCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BAKIRCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MAÇKA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.BAKIRCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BAKIRCILAR mahallesi, SERİNOVA köyü, MERCİMEKKALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir.BAKIRCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAKIRCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAVAKLIDERE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.BAKIRCILAR Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler