Ben bilirim

BAHÇEŞEHİR nereye bağlı?, BAHÇEŞEHİR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL BAŞAKŞEHİR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BAŞAKŞEHİR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE YOZGAT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
BAHÇEŞEHİR Nereye bağlı

BAHÇEŞEHİR Nerede

BAHÇEŞEHİR Ne tarafta

BAHÇEŞEHİR Hangi Bölgede


BAHÇEŞEHİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.BAHÇEŞEHİR 6947 bölgesindedir.
BAHÇEŞEHİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜZÜMLÜ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.BAHÇEŞEHİR 55533 bölgesindedir.
BAHÇEŞEHİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.BAHÇEŞEHİR 1804 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler