Ben bilirim

BAHÇEDERE nereye bağlı?, BAHÇEDERE nerede?

BAHÇEDERE nereye bağlı, BAHÇEDERE nerede? BAHÇEDERE köyü, HAZAR bucağı, MADEN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlıdır. BAHÇEDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİTLİS ADİLCEVAZ MERKEZ BAHÇEDERE köyü 13 434
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ BAHÇEDERE köyü 14 374
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK KÜÇÜKKUYU BAHÇEDERE köyü 17 286
TURKIYE ELAZIĞ MADEN HAZAR BAHÇEDERE köyü 23 424
TURKIYE TEKİRDAĞ SARAY MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE DİYARBAKIR DİCLE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MANİSA ALAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR ALİAĞA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BİTLİS HİZAN MERKEZ ÇÖKEKYAZI 13 434
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
BAHÇEDERE Nereye bağlı

BAHÇEDERE Nerede

BAHÇEDERE Ne tarafta

BAHÇEDERE Hangi Bölgede


BAHÇEDERE köyü, MERKEZ bucağı, ADİLCEVAZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. BAHÇEDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAHÇEDERE köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. BAHÇEDERE Karedeniz bölgesindedir.
BAHÇEDERE köyü, KÜÇÜKKUYU bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. BAHÇEDERE Marmara bölgesindedir.
BAHÇEDERE köyü, HAZAR bucağı, MADEN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. BAHÇEDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAHÇEDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARAY ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.BAHÇEDERE Marmara bölgesindedir.
BAHÇEDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİCLE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BAHÇEDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAHÇEDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALAŞEHİR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.BAHÇEDERE Ege bölgesindedir.
BAHÇEDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALİAĞA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BAHÇEDERE Ege bölgesindedir.
BAHÇEDERE mahallesi, ÇÖKEKYAZI köyü, MERKEZ bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.BAHÇEDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAHÇEDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.BAHÇEDERE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler