Ben bilirim

BAĞLIK nereye bağlı?, BAĞLIK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ BAĞLIKAYA köyü 68 382
TURKIYE KARAMAN MERKEZ MERKEZ BURHAN 70 338
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 67 372
TURKIYE ZONGULDAK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 67 372
TURKIYE TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE DENİZLİ KALE MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KASTAMONU ABANA MERKEZ MERKEZ 37 366
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE BİTLİS MUTKİ MEYDAN ÜÇADIM 13 434
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ ARPACIK 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ ARPACIK 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ CEVİZLİK 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ DARICA 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ PAMUKÇULAR 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ YENİKÖY 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ DEMİRKENT ERENKÖY 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ DEMİRKENT GÜNYAYLA 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ KILIÇKAYA YOKUŞLU 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL BOSTANCI 8 466
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ZEYTİNLİK AĞILLAR 8 466
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ZEYTİNLİK DOKUZOĞUL 8 466
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ZEYTİNLİK OKUMUŞLAR 8 466
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ GÜMÜŞHANE 8 466
TURKIYE ANTALYA KUMLUCA MERKEZ MERKEZ 7 242
BAĞLIK Nereye bağlı

BAĞLIK Nerede

BAĞLIK Ne tarafta

BAĞLIK Hangi Bölgede


BAĞLIK mahallesi, BURHAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.BAĞLIK İç Anadolu bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇERKEZKÖY ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.BAĞLIK Marmara bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ABANA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAVŞANLI ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.BAĞLIK Ege bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, ÜÇADIM köyü, MEYDAN bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.BAĞLIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, CEVİZLİK köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, PAMUKÇULAR köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, YENİKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, ERENKÖY köyü, DEMİRKENT bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, GÜNYAYLA köyü, DEMİRKENT bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, YOKUŞLU köyü, KILIÇKAYA bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, BOSTANCI köyü, SARIGÖL bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, AĞILLAR köyü, ZEYTİNLİK bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, OKUMUŞLAR köyü, ZEYTİNLİK bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, GÜMÜŞHANE köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLIK Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUMLUCA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.BAĞLIK Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler