Ben bilirim

BAĞLICA nereye bağlı?, BAĞLICA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT KURTALAN BAĞLICA bucağı 56 484
TURKIYE NEVŞEHİR ACIGÖL MERKEZ BAĞLICA köyü 50 384
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ BAĞLICA köyü 56 484
TURKIYE SİİRT KURTALAN BAĞLICA BAĞLICA B.M köyü 56 484
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ BAĞLICA köyü 57 368
TURKIYE SİVAS GÜRÜN MERKEZ BAĞLIÇAY köyü 58 346
TURKIYE YOZGAT SARIKAYA MERKEZ BAĞLICA köyü 66 354
TURKIYE BATMAN GERCÜŞ KAYAPINAR BAĞLICA köyü 72 488
TURKIYE ŞIRNAK ULUDERE MERKEZ BAĞLICA köyü 73 486
TURKIYE KARABÜK EFLANİ MERKEZ BAĞLICA köyü 78 372
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ AŞAĞIIRMAKLAR BAĞLICA köyü 8 466
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ KOÇALİ BAĞLICA köyü 2 416
TURKIYE ERZİNCAN İLİÇ MERKEZ BAĞLICA köyü 24 446
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ ÜMRANİYE BAĞLICA köyü 3 272
TURKIYE AMASYA MERKEZ DOĞANTEPE BAĞLICA köyü 5 358
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ ÜÇBÖLÜK 78 372
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ ÇAMKÖY 60 356
TURKIYE ŞANLIURFA BOZOVA MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR ORTAKENT GÜZELYURT 58 346
TURKIYE NEVŞEHİR KOZAKLI MERKEZ MERKEZ 50 384
TURKIYE MANİSA SARIGÖL MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MALATYA KALE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GAZİANTEP ARABAN MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZURUM ÇAT MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE MARDİN ARTUKLU MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MEYDANCIK DEREİÇİ 8 466
TURKIYE ANKARA NALLIHAN MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA NALLIHAN MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA ETİMESGUT MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE AMASYA MERKEZ DOĞANTEPE BAĞLICA 5 358
TURKIYE AMASYA MERKEZ DOĞANTEPE BAĞLICA 5 358
BAĞLICA Nereye bağlı

BAĞLICA Nerede

BAĞLICA Ne tarafta

BAĞLICA Hangi Bölgede


BAĞLICA bucağı, KURTALAN ilçesine ve SİİRT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, MERKEZ bucağı, ACIGÖL ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. BAĞLICA İç Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA bucağı, KURTALAN ilçesine ve SİİRT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, MERKEZ bucağı, SARIKAYA ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. BAĞLICA İç Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, KAYAPINAR bucağı, GERCÜŞ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, MERKEZ bucağı, ULUDERE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. BAĞLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, AŞAĞIIRMAKLAR bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, KOÇALİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, MERKEZ bucağı, İLİÇ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. BAĞLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, ÜMRANİYE bucağı, EMİRDAĞ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. BAĞLICA Ege bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, DOĞANTEPE bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.BAĞLICA Marmara bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.BAĞLICA Marmara bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, ÜÇBÖLÜK köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, ÇAMKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ALMUS ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZOVA ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, GÜZELYURT köyü, ORTAKENT bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.BAĞLICA İç Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAKLI ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.BAĞLICA İç Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIGÖL ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.BAĞLICA Ege bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.BAĞLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARABAN ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAT ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.BAĞLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARTUKLU ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.BAĞLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, DEREİÇİ köyü, MEYDANCIK bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILCAHAMAM ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BAĞLICA İç Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ETİMESGUT ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BAĞLICA İç Anadolu bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, DOĞANTEPE bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.
BAĞLICA köyü, DOĞANTEPE bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. BAĞLICA Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler