Ben bilirim

BAĞCILAR nereye bağlı?, BAĞCILAR nerede?

BAĞCILAR nereye bağlı?, BAĞCILAR nerede?, BAĞCILAR nerenin ilçesi? BAĞCILAR ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. BAĞCILAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda BAĞCILAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, BAĞCILAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. BAĞCILAR ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda BAĞCILAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve BAĞCILAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL BAĞCILAR ilçesi 34 212
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY BAĞCILAR köyü 8 466
TURKIYE AFYONKARAHİSAR DİNAR HAYDARLI BAĞCILAR köyü 3 272
TURKIYE DİYARBAKIR BAĞLAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN TOROSLAR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ KADIBÜKÜ 78 372
TURKIYE VAN BAHÇESARAY MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE SİİRT ŞİRVAN MERKEZ MERKEZ 56 484
TURKIYE DİYARBAKIR KULP MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MUĞLA YATAĞAN MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA SALİHLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ KALE YİTİRMEZ 29 456
TURKIYE İZMİR MENEMEN MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE AYDIN KOÇARLI MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ ÜZÜMLÜ 8 466
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312

BAĞCILAR nerede - harita üzerindeki konumuBAĞCILAR Nereye bağlı

BAĞCILAR Nerede

BAĞCILAR Ne tarafta

BAĞCILAR Hangi Bölgede


BAĞCILAR ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. BAĞCILAR Marmara bölgesindedir. BAĞCILAR İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
BAĞCILAR köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. BAĞCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BAĞCILAR köyü, HAYDARLI bucağı, DİNAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. BAĞCILAR Ege bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞLAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BAĞCILAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOROSLAR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.BAĞCILAR Akdeniz bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, KADIBÜKÜ köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.BAĞCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAHÇESARAY ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.BAĞCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRVAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.BAĞCILAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULP ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.BAĞCILAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALİHLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.BAĞCILAR Ege bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, YİTİRMEZ köyü, KALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.BAĞCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENEMEN ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.BAĞCILAR Ege bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOÇARLI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.BAĞCILAR Ege bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, ÜZÜMLÜ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.BAĞCILAR Karedeniz bölgesindedir.
BAĞCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.BAĞCILAR İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,7

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler