Ben bilirim

BABAKONAĞI nereye bağlı?, BABAKONAĞI nerede?

BABAKONAĞI nereye bağlı, BABAKONAĞI nerede? BABAKONAĞI köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. BABAKONAĞI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ BABAKONAĞI köyü 68 382
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ BABAKONAĞI köyü 29 456
BABAKONAĞI Nereye bağlı

BABAKONAĞI Nerede

BABAKONAĞI Ne tarafta

BABAKONAĞI Hangi Bölgede


BABAKONAĞI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. BABAKONAĞI İç Anadolu bölgesindedir.
BABAKONAĞI köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. BABAKONAĞI Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler