Ben bilirim

AYYILDIZ nereye bağlı?, AYYILDIZ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANKARA PURSAKLAR MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ŞIRNAK ULUDERE MERKEZ ŞENOBA 73 486
TURKIYE ŞIRNAK ULUDERE MERKEZ UZUNGEÇİT 73 486
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR MERKEZ EKİNÖZÜ 23 424
TURKIYE GAZİANTEP KARKAMIŞ MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZURUM OLTU MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BALIKESİR BANDIRMA MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANKARA ETİMESGUT MERKEZ MERKEZ 6 312
AYYILDIZ Nereye bağlı

AYYILDIZ Nerede

AYYILDIZ Ne tarafta

AYYILDIZ Hangi Bölgede


AYYILDIZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PURSAKLAR ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.AYYILDIZ İç Anadolu bölgesindedir.
AYYILDIZ mahallesi, ŞENOBA köyü, MERKEZ bucağı, ULUDERE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.AYYILDIZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYYILDIZ mahallesi, UZUNGEÇİT köyü, MERKEZ bucağı, ULUDERE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.AYYILDIZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYYILDIZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKALE ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.AYYILDIZ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYYILDIZ mahallesi, EKİNÖZÜ köyü, MERKEZ bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.AYYILDIZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYYILDIZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARKAMIŞ ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.AYYILDIZ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYYILDIZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLTU ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AYYILDIZ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYYILDIZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BANDIRMA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.AYYILDIZ Marmara bölgesindedir.
AYYILDIZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ETİMESGUT ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.AYYILDIZ İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler