Ben bilirim

AYVALIK nereye bağlı?, AYVALIK nerede?

AYVALIK nereye bağlı?, AYVALIK nerede?, AYVALIK nerenin ilçesi? AYVALIK ilçesi BALIKESİR ilinin 20 ilçesinden birisidir. AYVALIK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AYVALIK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AYVALIK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AYVALIK ilçesinin Trafik plaka kodu 10 ve Telefon alan kodu 266 dır.

Aşağıdaki tabloda AYVALIK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AYVALIK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BALIKESİR AYVALIK ilçesi 10 266
TURKIYE RİZE İKİZDERE MERKEZ AYVALIK köyü 53 464
TURKIYE YOZGAT SORGUN MERKEZ KARLIK AYVALIK köyü 66 354
TURKIYE ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP MERKEZ AYVALIK köyü 73 486
TURKIYE OSMANİYE BAHÇE MERKEZ YUKARIKARDERE 80 328
TURKIYE OSMANİYE BAHÇE MERKEZ YUKARIKARDERE 80 328
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ GÜRPINAR 53 464
TURKIYE ÇORUM OSMANCIK MERKEZ BALTACIMEHMETPAŞA 19 364
TURKIYE ADANA YUMURTALIK MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA YUMURTALIK MERKEZ MERKEZ 1 322
AYVALIK Nereye bağlı

AYVALIK Nerede

AYVALIK Ne tarafta

AYVALIK Hangi Bölgede


AYVALIK ilçesi, BALIKESİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir. AYVALIK 1057 bölgesindedir. AYVALIK İstanbul'un Marmara yakasındadır.
AYVALIK köyü, MERKEZ bucağı, İKİZDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. AYVALIK 17945 bölgesindedir.
AYVALIK köyü, MERKEZ bucağı, BEYTÜŞŞEBAP ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. AYVALIK 15185 bölgesindedir.
AYVALIK mahallesi, GÜRPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.AYVALIK 56498 bölgesindedir.
AYVALIK mahallesi, BALTACIMEHMETPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, OSMANCIK ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.AYVALIK 56776 bölgesindedir.
AYVALIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUMURTALIK ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AYVALIK 75622 bölgesindedir.
AYVALIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUMURTALIK ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AYVALIK 25262 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3,71

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler