Ben bilirim

AYDOĞDU nereye bağlı?, AYDOĞDU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS GÖLOVA MERKEZ AYDOĞDU köyü 58 346
TURKIYE TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL AYDOĞDU köyü 60 356
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ AYDOĞDU köyü 24 446
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ AYDOĞDU köyü 29 456
TURKIYE AĞRI ELEŞKİRT MERKEZ AYDOĞDU köyü 4 472
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ AYDOĞDU köyü 5 358
TURKIYE TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL GÜZELCE 60 356
TURKIYE SAMSUN VEZİRKÖPRÜ MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ŞANLIURFA CEYLANPINAR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ ÇUKURLUHOCA 53 464
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ KOCAKOÇ ÇUKUR 62 428
TURKIYE TRABZON VAKFIKEBİR MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE DENİZLİ TAVAS MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE DENİZLİ GÜNEY MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE MUŞ MERKEZ YAYGIN ULUKAYA 49 436
TURKIYE MANİSA ALAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR KİRAZ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BUCA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BİTLİS MUTKİ MERKEZ ALATOPRAK 13 434
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM ŞENKAYA MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ARTVİN ARHAVİ MERKEZ YUKARIŞAHİNLER 8 466
AYDOĞDU Nereye bağlı

AYDOĞDU Nerede

AYDOĞDU Ne tarafta

AYDOĞDU Hangi Bölgede


AYDOĞDU köyü, MERKEZ bucağı, GÖLOVA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AYDOĞDU İç Anadolu bölgesindedir.
AYDOĞDU köyü, ÇAMLIBEL bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. AYDOĞDU Karedeniz bölgesindedir.
AYDOĞDU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. AYDOĞDU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYDOĞDU köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. AYDOĞDU Karedeniz bölgesindedir.
AYDOĞDU köyü, MERKEZ bucağı, ELEŞKİRT ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. AYDOĞDU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYDOĞDU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. AYDOĞDU Karedeniz bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, GÜZELCE köyü, ÇAMLIBEL bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.AYDOĞDU Karedeniz bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VEZİRKÖPRÜ ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.AYDOĞDU Karedeniz bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYLANPINAR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.AYDOĞDU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, ÇUKURLUHOCA köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.AYDOĞDU Karedeniz bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VAKFIKEBİR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.AYDOĞDU Karedeniz bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAVAS ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.AYDOĞDU Ege bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜNEY ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.AYDOĞDU Ege bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.AYDOĞDU Ege bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, ULUKAYA köyü, YAYGIN bucağı, MERKEZ ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir.AYDOĞDU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALAŞEHİR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.AYDOĞDU Ege bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KİRAZ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.AYDOĞDU Ege bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.AYDOĞDU Ege bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, ALATOPRAK köyü, MERKEZ bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.AYDOĞDU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.AYDOĞDU Marmara bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞENKAYA ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AYDOĞDU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.AYDOĞDU Ege bölgesindedir.
AYDOĞDU mahallesi, YUKARIŞAHİNLER köyü, MERKEZ bucağı, ARHAVİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.AYDOĞDU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler