Ben bilirim

AYAKLI nereye bağlı?, AYAKLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ ELDEŞ 74 378
TURKIYE ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE İZMİR TİRE MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ MERKEZ ÇELTİKBAŞI 18 376
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE BALIKESİR İVRİNDİ MERKEZ MERKEZ 10 266
AYAKLI Nereye bağlı

AYAKLI Nerede

AYAKLI Ne tarafta

AYAKLI Hangi Bölgede


AYAKLI mahallesi, ELDEŞ köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.AYAKLI Karedeniz bölgesindedir.
AYAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VİRANŞEHİR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.AYAKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AYAKLI mahallesi, ÇELTİKBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir.AYAKLI İç Anadolu bölgesindedir.
AYAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İVRİNDİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.AYAKLI Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler