Ben bilirim

AVCILAR nereye bağlı?, AVCILAR nerede?

AVCILAR nereye bağlı?, AVCILAR nerede?, AVCILAR nerenin ilçesi? AVCILAR ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. AVCILAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AVCILAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AVCILAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AVCILAR ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda AVCILAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AVCILAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL AVCILAR ilçesi 34 212
TURKIYE RİZE FINDIKLI MERKEZ AVCILAR köyü 53 464
TURKIYE SİİRT KURTALAN YANARSU AVCILAR köyü 56 484
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ AVCILAR köyü 8 466
TURKIYE ARTVİN BORÇKA MERKEZ AVCILAR köyü 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ KILIÇKAYA AVCILAR köyü 8 466
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ TANYELİ AVCILAR köyü 24 446
TURKIYE KIRKLARELİ DEMİRKÖY İĞNEADA AVCILAR köyü 39 288
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ AVCILAR köyü 43 274
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ DEĞİRMENDERE 80 328
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE YOZGAT ÇAYIRALAN MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR MERKEZ ORTAKÖY 78 372
TURKIYE ARDAHAN HANAK MERKEZ MERKEZ 75 478
TURKIYE KARAMAN ERMENEK MERKEZ EVSİN 70 338
TURKIYE NEVŞEHİR MERKEZ MERKEZ GÖREME 50 384
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ ÖRNEK 53 464
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ MERKEZ DÜZPELİT 62 428
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ SÜTLÜCE SUVAT 62 428
TURKIYE HATAY SAMANDAĞ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE HATAY ARSUZ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ GÜLAÇAR 29 456
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ AKDAĞ 43 274
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ YUKARIÖRENBAŞI 14 374
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH BOZOĞLAK BOZOĞLAK B.M 24 446
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH BOZOĞLAK KARDERE 24 446
TURKIYE ERZURUM HINIS MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ TANYELİ AVCILAR 24 446
TURKIYE MARDİN ARTUKLU MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE BALIKESİR EDREMİT MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN SÖKE MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ ESKİKALE 8 466
TURKIYE ANKARA YENİMAHALLE MERKEZ MERKEZ 6 312

AVCILAR ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
AVCILAR ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
AVCILAR nerede - harita üzerindeki konumuAVCILAR Nereye bağlı

AVCILAR Nerede

AVCILAR Ne tarafta

AVCILAR Hangi Bölgede


AVCILAR ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. AVCILAR Marmara bölgesindedir. AVCILAR İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
AVCILAR köyü, MERKEZ bucağı, FINDIKLI ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. AVCILAR Karedeniz bölgesindedir.
AVCILAR köyü, YANARSU bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. AVCILAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. AVCILAR Karedeniz bölgesindedir.
AVCILAR köyü, MERKEZ bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. AVCILAR Karedeniz bölgesindedir.
AVCILAR köyü, KILIÇKAYA bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. AVCILAR Karedeniz bölgesindedir.
AVCILAR köyü, TANYELİ bucağı, ÜZÜMLÜ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. AVCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR köyü, İĞNEADA bucağı, DEMİRKÖY ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. AVCILAR Marmara bölgesindedir.
AVCILAR köyü, MERKEZ bucağı, TAVŞANLI ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. AVCILAR Ege bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIÇAM ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AVCILAR Akdeniz bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIÇAM ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AVCILAR Akdeniz bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYIRALAN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.AVCILAR İç Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HANAK ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir.AVCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, EVSİN köyü, MERKEZ bucağı, ERMENEK ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.AVCILAR İç Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, DÜZPELİT köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.AVCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAMANDAĞ ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.AVCILAR Akdeniz bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, GÜLAÇAR köyü, MERKEZ bucağı, TORUL ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.AVCILAR Karedeniz bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, YUKARIÖRENBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.AVCILAR Karedeniz bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HINIS ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AVCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR köyü, TANYELİ bucağı, ÜZÜMLÜ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. AVCILAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARTUKLU ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.AVCILAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EDREMİT ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.AVCILAR Marmara bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SÖKE ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.AVCILAR Ege bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, ESKİKALE köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.AVCILAR Karedeniz bölgesindedir.
AVCILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİMAHALLE ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.AVCILAR İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler