Ben bilirim

ATAKÖY nereye bağlı?, ATAKÖY nerede?

ATAKÖY nereye bağlı, ATAKÖY nerede? ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. ATAKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ ATAKÖY köyü 60 356
TURKIYE TOKAT TURHAL MERKEZ ATAKÖY köyü 60 356
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ ATAKÖY köyü 67 372
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ ATAKÖY köyü 68 382
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ ATAKÖY köyü 2 416
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ ATAKÖY köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ ATAKÖY köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ ATAKÖY köyü 28 454
TURKIYE KARS MERKEZ MERKEZ ATAKÖY köyü 36 474
TURKIYE AĞRI TUTAK MERKEZ ATAKÖY köyü 4 472
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR MERKEZ ATAKÖY köyü 39 288
TURKIYE SAMSUN İLKADIM MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE TEKİRDAĞ HAYRABOLU MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TRABZON ÇAYKARA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE HATAY SAMANDAĞ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE MUĞLA ULA MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ EKİNÖZÜ MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MANİSA AHMETLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MALATYA BATTALGAZİ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BAKIRKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BAKIRKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BAKIRKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BAKIRKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ DÜVENCİ 19 364
TURKIYE GAZİANTEP NURDAĞI MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZURUM KÖPRÜKÖY MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADANA KARATAŞ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARATAŞ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE AYDIN KARACASU MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA AKINCILAR ULUPINAR 2 416
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE ANKARA HAYMANA MERKEZ MERKEZ 6 312
ATAKÖY Nereye bağlı

ATAKÖY Nerede

ATAKÖY Ne tarafta

ATAKÖY Hangi Bölgede


ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ALMUS ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TURHAL ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. ATAKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. ATAKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TİREBOLU ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. ATAKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TUTAK ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. ATAKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. ATAKÖY Marmara bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İLKADIM ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAYRABOLU ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.ATAKÖY Marmara bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYKARA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ATAKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAMANDAĞ ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ATAKÖY Akdeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ULA ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ATAKÖY Ege bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ATAKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EKİNÖZÜ ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ATAKÖY Akdeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AHMETLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ATAKÖY Ege bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BATTALGAZİ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.ATAKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENDERES ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ATAKÖY Ege bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, DÜVENCİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NURDAĞI ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ATAKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖPRÜKÖY ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ATAKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARATAŞ ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ATAKÖY Akdeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARATAŞ ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ATAKÖY Akdeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ATAKÖY Marmara bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ATAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACASU ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ATAKÖY Ege bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, ULUPINAR köyü, AKINCILAR bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.ATAKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.ATAKÖY Ege bölgesindedir.
ATAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAYMANA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ATAKÖY İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler