Ben bilirim

ATAKENT nereye bağlı?, ATAKENT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ AKPINAR ATAKENT köyü 2 416
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE YALOVA ÇINARCIK MERKEZ KORU 77 226
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ MERKEZ 73 486
TURKIYE KÜTAHYA ASLANAPA MERKEZ ÖREN 43 274
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA AKŞEHİR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MUĞLA DALAMAN MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE İZMİR KARŞIYAKA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL ÜMRANİYE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ANKARA ETİMESGUT MERKEZ MERKEZ 6 312
ATAKENT Nereye bağlı

ATAKENT Nerede

ATAKENT Ne tarafta

ATAKENT Hangi Bölgede


ATAKENT köyü, AKPINAR bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. ATAKENT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞİSKELE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ATAKENT Marmara bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, KORU köyü, MERKEZ bucağı, ÇINARCIK ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir.ATAKENT Marmara bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.ATAKENT Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, ÖREN köyü, MERKEZ bucağı, ASLANAPA ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ATAKENT Ege bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ATAKENT İç Anadolu bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKŞEHİR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ATAKENT İç Anadolu bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DALAMAN ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ATAKENT Ege bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARŞIYAKA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ATAKENT Ege bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÜÇÜKÇEKMECE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ATAKENT Marmara bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜMRANİYE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ATAKENT Marmara bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ATAKENT Akdeniz bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHİTKAMİL ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ATAKENT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YÜREĞİR ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ATAKENT Akdeniz bölgesindedir.
ATAKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ETİMESGUT ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ATAKENT İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler