Ben bilirim

AŞIKLAR nereye bağlı?, AŞIKLAR nerede?

AŞIKLAR nereye bağlı, AŞIKLAR nerede? AŞIKLAR köyü, BELÖREN bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlıdır. AŞIKLAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ MERKEZ AŞIKLAR köyü 50 384
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ AŞIKLAR köyü 53 464
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ AŞIKLAR köyü 8 466
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ BELÖREN AŞIKLAR köyü 18 376
TURKIYE BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ USTAOĞLU 74 378
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ AKMANLAR 74 378
TURKIYE RİZE ARDEŞEN MERKEZ ARMAĞAN 53 464
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA MERAM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ AKMESCİT 37 366
TURKIYE ÇORUM KARGI MERKEZ PELİTCİK 19 364
TURKIYE BURDUR TEFENNİ MERKEZ HASANPAŞA 15 248
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242
AŞIKLAR Nereye bağlı

AŞIKLAR Nerede

AŞIKLAR Ne tarafta

AŞIKLAR Hangi Bölgede


AŞIKLAR köyü, MERKEZ bucağı, HACIBEKTAŞ ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. AŞIKLAR İç Anadolu bölgesindedir.
AŞIKLAR köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. AŞIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
AŞIKLAR köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. AŞIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
AŞIKLAR köyü, BELÖREN bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. AŞIKLAR İç Anadolu bölgesindedir.
AŞIKLAR mahallesi, USTAOĞLU köyü, KOZCAĞIZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.AŞIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
AŞIKLAR mahallesi, ARMAĞAN köyü, MERKEZ bucağı, ARDEŞEN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.AŞIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
AŞIKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.AŞIKLAR İç Anadolu bölgesindedir.
AŞIKLAR mahallesi, AKMESCİT köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.AŞIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
AŞIKLAR mahallesi, PELİTCİK köyü, MERKEZ bucağı, KARGI ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.AŞIKLAR Karedeniz bölgesindedir.
AŞIKLAR mahallesi, HASANPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, TEFENNİ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.AŞIKLAR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler