Ben bilirim

AŞAĞIOVACIK nereye bağlı?, AŞAĞIOVACIK nerede?

AŞAĞIOVACIK nereye bağlı, AŞAĞIOVACIK nerede? AŞAĞIOVACIK köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞHACIKÖY ilçesi ve AMASYA şehrine bağlıdır. AŞAĞIOVACIK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ AŞAĞIOVACIK köyü 14 374
TURKIYE ÇANKIRI KIZILIRMAK MERKEZ AŞAĞIOVACIK köyü 18 376
TURKIYE ELAZIĞ KARAKOÇAN BAŞYURT AŞAĞIOVACIK köyü 23 424
TURKIYE AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY MERKEZ AŞAĞIOVACIK köyü 5 358
AŞAĞIOVACIK Nereye bağlı

AŞAĞIOVACIK Nerede

AŞAĞIOVACIK Ne tarafta

AŞAĞIOVACIK Hangi Bölgede


AŞAĞIOVACIK köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. AŞAĞIOVACIK Karedeniz bölgesindedir.
AŞAĞIOVACIK köyü, MERKEZ bucağı, KIZILIRMAK ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. AŞAĞIOVACIK İç Anadolu bölgesindedir.
AŞAĞIOVACIK köyü, BAŞYURT bucağı, KARAKOÇAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. AŞAĞIOVACIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
AŞAĞIOVACIK köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞHACIKÖY ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. AŞAĞIOVACIK Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler