Ben bilirim

AŞAĞIKONAK nereye bağlı?, AŞAĞIKONAK nerede?

AŞAĞIKONAK nereye bağlı, AŞAĞIKONAK nerede? AŞAĞIKONAK köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlıdır. AŞAĞIKONAK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE MERKEZ AŞAĞIKONAK köyü 73 486
TURKIYE KARABÜK EFLANİ MERKEZ ÇENGELLER 78 372
TURKIYE DİYARBAKIR ÇINAR MERKEZ MERKEZ 21 412
AŞAĞIKONAK Nereye bağlı

AŞAĞIKONAK Nerede

AŞAĞIKONAK Ne tarafta

AŞAĞIKONAK Hangi Bölgede


AŞAĞIKONAK köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. AŞAĞIKONAK Doğu Anadolu bölgesindedir.
AŞAĞIKONAK mahallesi, ÇENGELLER köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.AŞAĞIKONAK Karedeniz bölgesindedir.
AŞAĞIKONAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇINAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.AŞAĞIKONAK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler