Ben bilirim

AŞAĞIDERE nereye bağlı?, AŞAĞIDERE nerede?

AŞAĞIDERE nereye bağlı, AŞAĞIDERE nerede? AŞAĞIDERE köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlıdır. AŞAĞIDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP MERKEZ AŞAĞIDERE köyü 73 486
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE MERKEZ AŞAĞIDERE köyü 73 486
TURKIYE BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ AŞAĞIDERE köyü 74 378
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ AŞAĞIDERE köyü 74 378
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ MERKEZ AŞAĞIDERE köyü 18 376
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ AŞAĞIDEREDİBİ köyü 4 472
TURKIYE SAKARYA SERDİVAN MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ AŞAĞIKÖY 74 378
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KARS KAĞIZMAN MERKEZ MERKEZ 36 474
AŞAĞIDERE Nereye bağlı

AŞAĞIDERE Nerede

AŞAĞIDERE Ne tarafta

AŞAĞIDERE Hangi Bölgede


AŞAĞIDERE köyü, MERKEZ bucağı, BEYTÜŞŞEBAP ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. AŞAĞIDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
AŞAĞIDERE köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. AŞAĞIDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
AŞAĞIDERE köyü, KOZCAĞIZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. AŞAĞIDERE Karedeniz bölgesindedir.
AŞAĞIDERE köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. AŞAĞIDERE Karedeniz bölgesindedir.
AŞAĞIDERE köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. AŞAĞIDERE İç Anadolu bölgesindedir.
AŞAĞIDERE mahallesi, AŞAĞIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.AŞAĞIDERE Karedeniz bölgesindedir.
AŞAĞIDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAĞIZMAN ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.AŞAĞIDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler