Ben bilirim

ARPADERESİ nereye bağlı?, ARPADERESİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AMASYA TAŞOVA MERKEZ ARPADERESİ köyü 5 358
TURKIYE DİYARBAKIR SUR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE HATAY ARSUZ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE ERZURUM HINIS MERKEZ MERKEZ 25 442
ARPADERESİ Nereye bağlı

ARPADERESİ Nerede

ARPADERESİ Ne tarafta

ARPADERESİ Hangi Bölgede


ARPADERESİ köyü, MERKEZ bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. ARPADERESİ 31651 bölgesindedir.
ARPADERESİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ARPADERESİ 49158 bölgesindedir.
ARPADERESİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARSUZ ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ARPADERESİ 11469 bölgesindedir.
ARPADERESİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HINIS ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ARPADERESİ 52474 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler