Ben bilirim

ARNAVUTKÖY nereye bağlı?, ARNAVUTKÖY nerede?

ARNAVUTKÖY nereye bağlı?, ARNAVUTKÖY nerede?, ARNAVUTKÖY nerenin ilçesi? ARNAVUTKÖY ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. ARNAVUTKÖY ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ARNAVUTKÖY ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ARNAVUTKÖY ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ARNAVUTKÖY ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda ARNAVUTKÖY ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ARNAVUTKÖY ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL ARNAVUTKÖY ilçesi 34 212
TURKIYE EDİRNE MERİÇ MERKEZ HASIRCIARNAVUTKÖY köyü 22 284
TURKIYE İSTANBUL ARNAVUTKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BEŞİKTAŞ MERKEZ MERKEZ 34 212

ARNAVUTKÖY nerede - harita üzerindeki konumuARNAVUTKÖY Nereye bağlı

ARNAVUTKÖY Nerede

ARNAVUTKÖY Ne tarafta

ARNAVUTKÖY Hangi Bölgede


ARNAVUTKÖY ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. ARNAVUTKÖY Marmara bölgesindedir. ARNAVUTKÖY İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
ARNAVUTKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEŞİKTAŞ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ARNAVUTKÖY Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,5

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler