Ben bilirim

ARMUTALAN nereye bağlı?, ARMUTALAN nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT ZİLE YILDIZTEPE ARMUTALAN köyü 60 356
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ AKARÇAY 60 356
TURKIYE DENİZLİ BOZKURT MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MARDİN SAVUR MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ AFŞİN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ KÜMBET 28 454
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ KARAPINAR 17 286
TURKIYE AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY MERKEZ SARAYÖZÜ 5 358
TURKIYE BALIKESİR KARESİ MERKEZ MERKEZ 10 266
ARMUTALAN Nereye bağlı

ARMUTALAN Nerede

ARMUTALAN Ne tarafta

ARMUTALAN Hangi Bölgede


ARMUTALAN köyü, YILDIZTEPE bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. ARMUTALAN Karedeniz bölgesindedir.
ARMUTALAN mahallesi, AKARÇAY köyü, MERKEZ bucağı, ALMUS ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ARMUTALAN Karedeniz bölgesindedir.
ARMUTALAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ARMUTALAN Ege bölgesindedir.
ARMUTALAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAVUR ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ARMUTALAN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ARMUTALAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ARMUTALAN Akdeniz bölgesindedir.
ARMUTALAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AFŞİN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ARMUTALAN Akdeniz bölgesindedir.
ARMUTALAN mahallesi, KARAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.ARMUTALAN Marmara bölgesindedir.
ARMUTALAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARESİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ARMUTALAN Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler