Ben bilirim

ARIKLI nereye bağlı?, ARIKLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE MERKEZ MERKEZ ÇARIKLI köyü 51 388
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ ÇARIKLI köyü 72 488
TURKIYE OSMANİYE BAHÇE MERKEZ ARIKLIKAŞ köyü 80 328
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK KÜÇÜKKUYU ARIKLI köyü 17 286
TURKIYE KARAMAN ERMENEK MERKEZ GÖRMELİ 70 338
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ ALAHABALI 64 276
TURKIYE SAMSUN KAVAK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ YUKARIEMERCE 37 366
TURKIYE DİYARBAKIR LİCE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
ARIKLI Nereye bağlı

ARIKLI Nerede

ARIKLI Ne tarafta

ARIKLI Hangi Bölgede


ARIKLI köyü, KÜÇÜKKUYU bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ARIKLI Marmara bölgesindedir.
ARIKLI mahallesi, ALAHABALI köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.ARIKLI Ege bölgesindedir.
ARIKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LİCE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ARIKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ARIKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ARIKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ARIKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ARIKLI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler