Ben bilirim

ARDIÇLI nereye bağlı?, ARDIÇLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT NİKSAR ARDIÇLI bucağı 60 356
TURKIYE NİĞDE ULUKIŞLA ÇİFTEHAN ARDIÇLI köyü 51 388
TURKIYE TOKAT NİKSAR ARDIÇLI ARDIÇLI B.M köyü 60 356
TURKIYE TUNCELİ PÜLÜMÜR MERKEZ ARDIÇLI köyü 62 428
TURKIYE BATMAN GERCÜŞ KAYAPINAR ARDIÇLI köyü 72 488
TURKIYE ARTVİN MURGUL MERKEZ ARDIÇLI köyü 8 466
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE GÜMÜŞAKAR ARDIÇLIK köyü 24 446
TURKIYE GÜMÜŞHANE ŞİRAN MERKEZ ARDIÇLI köyü 29 456
TURKIYE ISPARTA KEÇİBORLU MERKEZ ARDIÇLI köyü 32 246
TURKIYE İSTANBUL ESENYURT MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE TRABZON MAÇKA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE ISPARTA YALVAÇ BAĞKONAK KOZLUÇAY 32 246
TURKIYE KONYA SELÇUKLU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HATAY HASSA MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ İÇMESU 28 454
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN BOZYAZI MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZURUM PASİNLER MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL MERKEZ KARAKAŞ 23 424
TURKIYE BALIKESİR SAVAŞTEPE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MEYDANCIK DEREİÇİ 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL BOSTANCI 8 466
ARDIÇLI Nereye bağlı

ARDIÇLI Nerede

ARDIÇLI Ne tarafta

ARDIÇLI Hangi Bölgede


ARDIÇLI bucağı, NİKSAR ilçesine ve TOKAT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ARDIÇLI Karedeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI köyü, ÇİFTEHAN bucağı, ULUKIŞLA ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. ARDIÇLI İç Anadolu bölgesindedir.
ARDIÇLI bucağı, NİKSAR ilçesine ve TOKAT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ARDIÇLI Karedeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI köyü, MERKEZ bucağı, PÜLÜMÜR ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. ARDIÇLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ARDIÇLI köyü, KAYAPINAR bucağı, GERCÜŞ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. ARDIÇLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ARDIÇLI köyü, MERKEZ bucağı, MURGUL ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ARDIÇLI Karedeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRAN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ARDIÇLI Karedeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI köyü, MERKEZ bucağı, KEÇİBORLU ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. ARDIÇLI Akdeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESENYURT ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ARDIÇLI Marmara bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, KOZLUÇAY köyü, BAĞKONAK bucağı, YALVAÇ ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.ARDIÇLI Akdeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELÇUKLU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ARDIÇLI İç Anadolu bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HASSA ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ARDIÇLI Akdeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, İÇMESU köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ARDIÇLI Karedeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ARDIÇLI Akdeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PASİNLER ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ARDIÇLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSPİR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ARDIÇLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAVAŞTEPE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ARDIÇLI Marmara bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, DEREİÇİ köyü, MEYDANCIK bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ARDIÇLI Karedeniz bölgesindedir.
ARDIÇLI mahallesi, BOSTANCI köyü, SARIGÖL bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ARDIÇLI Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler