Ben bilirim

ALTINTAŞ nereye bağlı?, ALTINTAŞ nerede?

ALTINTAŞ nereye bağlı?, ALTINTAŞ nerede?, ALTINTAŞ nerenin ilçesi? ALTINTAŞ ilçesi KÜTAHYA ilinin 13 ilçesinden birisidir. ALTINTAŞ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ALTINTAŞ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ALTINTAŞ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ALTINTAŞ ilçesinin Trafik plaka kodu 43 ve Telefon alan kodu 274 dır.

Aşağıdaki tabloda ALTINTAŞ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ALTINTAŞ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KÜTAHYA ALTINTAŞ ilçesi 43 274
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ ALTINTAŞ köyü 64 276
TURKIYE ADIYAMAN ÇELİKHAN MERKEZ ALTINTAŞ köyü 2 416
TURKIYE ÇORUM ALACA MERKEZ ALTINTAŞ köyü 19 364
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MERKEZ ALTINTAŞ köyü 22 284
TURKIYE ERZİNCAN İLİÇ MERKEZ ALTINTAŞ köyü 24 446
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÖSE MERKEZ ALTINTAŞ köyü 29 456
TURKIYE KÜTAHYA ALTINTAŞ MERKEZ ALTINTAŞ köyü 43 274
TURKIYE ANTALYA AKSU MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE VAN BAHÇESARAY MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ BÜYÜKKÖY 53 464
TURKIYE KÜTAHYA ASLANAPA MERKEZ NUHÖREN 43 274
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KUMKÖY 37 366
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ BAŞAKÇAY 37 366
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ KOCADAL 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ KOCADAL 29 456
TURKIYE MUĞLA DALAMAN MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MARDİN MİDYAT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÖSE MERKEZ ALTINTAŞ 29 456
TURKIYE İZMİR URLA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BURSA ORHANELİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA MUDANYA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE GAZİANTEP ARABAN MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP ARABAN MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZURUM AŞKALE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE AYDIN BOZDOĞAN MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA KALECİK MERKEZ MERKEZ 6 312

ALTINTAŞ nerede - harita üzerindeki konumuALTINTAŞ Nereye bağlı

ALTINTAŞ Nerede

ALTINTAŞ Ne tarafta

ALTINTAŞ Hangi Bölgede


ALTINTAŞ ilçesi, KÜTAHYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ALTINTAŞ Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. ALTINTAŞ Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, ÇELİKHAN ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. ALTINTAŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, ALACA ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ALTINTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. ALTINTAŞ Marmara bölgesindedir.
ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, İLİÇ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. ALTINTAŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KÖSE ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ALTINTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINTAŞ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ALTINTAŞ Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSU ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ALTINTAŞ Akdeniz bölgesindedir.
ALTINTAS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAHÇESARAY ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.ALTINTAS Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, BÜYÜKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.ALTINTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, NUHÖREN köyü, MERKEZ bucağı, ASLANAPA ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ALTINTAŞ Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, KUMKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ALTINTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, BAŞAKÇAY köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ALTINTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALTINTAS mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DALAMAN ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ALTINTAS Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİDYAT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ALTINTAŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KÖSE ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ALTINTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, ALTINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KÖSE ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ALTINTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, URLA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ALTINTAŞ Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ALTINTAŞ Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANELİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ALTINTAŞ Marmara bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUDANYA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ALTINTAŞ Marmara bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AŞKALE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ALTINTAŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ALTINTAŞ Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZDOĞAN ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ALTINTAŞ Ege bölgesindedir.
ALTINTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALECİK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ALTINTAŞ İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler