Ben bilirim

ALTINOVA nereye bağlı?, ALTINOVA nerede?

ALTINOVA nereye bağlı?, ALTINOVA nerede?, ALTINOVA nerenin ilçesi? ALTINOVA ilçesi YALOVA ilinin 6 ilçesinden birisidir. ALTINOVA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ALTINOVA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ALTINOVA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ALTINOVA ilçesinin Trafik plaka kodu 77 ve Telefon alan kodu 226 dır.

Aşağıdaki tabloda ALTINOVA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ALTINOVA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YALOVA ALTINOVA ilçesi 77 226
TURKIYE MUŞ KORKUT MERKEZ ALTINOVA köyü 49 436
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EVCİLER MERKEZ ALTINOVA köyü 3 272
TURKIYE GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR MERKEZ ALTINOVA köyü 28 454
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ ALTINOVA köyü 43 274
TURKIYE ANTALYA KEPEZ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA KEPEZ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA KEPEZ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA PURSAKLAR MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE KIRIKKALE MERKEZ MERKEZ HACILAR 71 318
TURKIYE TOKAT ARTOVA MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE ŞANLIURFA HALFETİ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA BİRECİK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE NİĞDE BOR MERKEZ TEPEKÖY 51 388
TURKIYE DENİZLİ TAVAS MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE NEVŞEHİR KOZAKLI MERKEZ KARASENİR 50 384
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ BULMUŞ 24 446
TURKIYE ÇANKIRI MERKEZ MERKEZ YUKARIPELİTÖZÜ 18 376
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR AYVALIK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN ÇİNE MERKEZ MERKEZ 9 256

ALTINOVA nerede - harita üzerindeki konumuALTINOVA Nereye bağlı

ALTINOVA Nerede

ALTINOVA Ne tarafta

ALTINOVA Hangi Bölgede


ALTINOVA ilçesi, YALOVA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. ALTINOVA Marmara bölgesindedir.
ALTINOVA köyü, MERKEZ bucağı, KORKUT ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ALTINOVA Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINOVA köyü, MERKEZ bucağı, EVCİLER ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. ALTINOVA Ege bölgesindedir.
ALTINOVA köyü, MERKEZ bucağı, ŞEBİNKARAHİSAR ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ALTINOVA Karedeniz bölgesindedir.
ALTINOVA köyü, MERKEZ bucağı, TAVŞANLI ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ALTINOVA Ege bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PURSAKLAR ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ALTINOVA İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, HACILAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.ALTINOVA İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARTOVA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ALTINOVA Karedeniz bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HALFETİ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ALTINOVA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİRECİK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ALTINOVA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, TEPEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, BOR ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir.ALTINOVA İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAVAS ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.ALTINOVA Ege bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, KARASENİR köyü, MERKEZ bucağı, KOZAKLI ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.ALTINOVA İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ALTINOVA Marmara bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, YUKARIPELİTÖZÜ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir.ALTINOVA İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ALTINOVA Akdeniz bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ALTINOVA Akdeniz bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYVALIK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ALTINOVA Marmara bölgesindedir.
ALTINOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİNE ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ALTINOVA Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler