Ben bilirim

ALTINOLUK nereye bağlı?, ALTINOLUK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ BULANIK KARAAĞIL ALTINOLUK köyü 49 436
TURKIYE SİVAS YILDIZELİ ÇIRÇIR ALTINOLUK köyü 58 346
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA MERKEZ ALTINOLUK köyü 30 438
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE MARDİN DARGEÇİT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE İZMİR KİRAZ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BİTLİS HİZAN MERKEZ MERKEZ 13 434
TURKIYE ELAZIĞ ALACAKAYA MERKEZ MERKEZ 23 424
TURKIYE BALIKESİR EDREMİT MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ KÜPLÜCE 8 466
ALTINOLUK Nereye bağlı

ALTINOLUK Nerede

ALTINOLUK Ne tarafta

ALTINOLUK Hangi Bölgede


ALTINOLUK köyü, KARAAĞIL bucağı, BULANIK ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ALTINOLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINOLUK köyü, ÇIRÇIR bucağı, YILDIZELİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ALTINOLUK İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINOLUK köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir. ALTINOLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MELİKGAZİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.ALTINOLUK İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARGEÇİT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ALTINOLUK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KİRAZ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ALTINOLUK Ege bölgesindedir.
ALTINOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.ALTINOLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALACAKAYA ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ALTINOLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINOLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EDREMİT ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ALTINOLUK Marmara bölgesindedir.
ALTINOLUK mahallesi, KÜPLÜCE köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ALTINOLUK Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler