Ben bilirim

ALTINKUM nereye bağlı?, ALTINKUM nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANTALYA KONYAALTI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE DİYARBAKIR SİLVAN MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE ISPARTA EĞİRDİR MERKEZ MERKEZ 32 246
TURKIYE İZMİR ÇEŞME MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR ÇAYBAĞI ÇAYBAĞI B.M 23 424
TURKIYE AYDIN DİDİM MERKEZ MERKEZ 9 256
ALTINKUM Nereye bağlı

ALTINKUM Nerede

ALTINKUM Ne tarafta

ALTINKUM Hangi Bölgede


ALTINKUM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONYAALTI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ALTINKUM Akdeniz bölgesindedir.
ALTINKUM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLVAN ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ALTINKUM Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINKUM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EĞİRDİR ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.ALTINKUM Akdeniz bölgesindedir.
ALTINKUM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇEŞME ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ALTINKUM Ege bölgesindedir.
ALTINKUM mahallesi, ÇAYBAĞI B.M köyü, ÇAYBAĞI bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ALTINKUM Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINKUM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİDİM ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ALTINKUM Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler