Ben bilirim

ALTINKAYA nereye bağlı?, ALTINKAYA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AKSARAY MERKEZ ACIPINAR ALTINKAYA köyü 68 382
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ ALTINKAYA köyü 24 446
TURKIYE RİZE GÜNEYSU MERKEZ BAŞKÖY 53 464
TURKIYE RİZE GÜNEYSU MERKEZ BAŞKÖY 53 464
TURKIYE SAMSUN VEZİRKÖPRÜ MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SAMSUN TEKKEKÖY MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SİNOP DURAĞAN MERKEZ MERKEZ 57 368
TURKIYE HATAY ALTINÖZÜ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
ALTINKAYA Nereye bağlı

ALTINKAYA Nerede

ALTINKAYA Ne tarafta

ALTINKAYA Hangi Bölgede


ALTINKAYA köyü, ACIPINAR bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. ALTINKAYA İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINKAYA köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. ALTINKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINKAYA mahallesi, BAŞKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÜNEYSU ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.ALTINKAYA Karedeniz bölgesindedir.
ALTINKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VEZİRKÖPRÜ ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ALTINKAYA Karedeniz bölgesindedir.
ALTINKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEKKEKÖY ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ALTINKAYA Karedeniz bölgesindedir.
ALTINKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ALTINKAYA Karedeniz bölgesindedir.
ALTINKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINÖZÜ ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ALTINKAYA Akdeniz bölgesindedir.
ALTINKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ALTINKAYA Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler