Ben bilirim

ALTINDAĞ nereye bağlı?, ALTINDAĞ nerede?

ALTINDAĞ nereye bağlı?, ALTINDAĞ nerede?, ALTINDAĞ nerenin ilçesi? ALTINDAĞ ilçesi ANKARA ilinin 25 ilçesinden birisidir. ALTINDAĞ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ALTINDAĞ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ALTINDAĞ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ALTINDAĞ ilçesinin Trafik plaka kodu 6 ve Telefon alan kodu 312 dır.

Aşağıdaki tabloda ALTINDAĞ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ALTINDAĞ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANKARA ALTINDAĞ ilçesi 6 312
TURKIYE ANTALYA MURATPAŞA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE YOZGAT ŞEFAATLİ MERKEZ SARIKENT 66 354
TURKIYE YOZGAT YENİFAKILI MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ SÜLÜMENLİ 3 272

ALTINDAĞ nerede - harita üzerindeki konumuALTINDAĞ Nereye bağlı

ALTINDAĞ Nerede

ALTINDAĞ Ne tarafta

ALTINDAĞ Hangi Bölgede


ALTINDAĞ ilçesi, ANKARA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir. ALTINDAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MURATPAŞA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ALTINDAĞ Akdeniz bölgesindedir.
ALTINDAĞ mahallesi, SARIKENT köyü, MERKEZ bucağı, ŞEFAATLİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.ALTINDAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİFAKILI ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.ALTINDAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
ALTINDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ALTINDAĞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALTINDAĞ mahallesi, SÜLÜMENLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.ALTINDAĞ Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler