Ben bilirim

ALPARSLAN nereye bağlı?, ALPARSLAN nerede?

ALPARSLAN nereye bağlı, ALPARSLAN nerede? ALPARSLAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. ALPARSLAN köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ ALPARSLAN köyü 67 372
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ ALPARSLAN köyü 37 366
TURKIYE KAYSERİ FELAHİYE MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ ÖZVATAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE TOKAT ZİLE YILDIZTEPE EVRENKÖY 60 356
TURKIYE TOKAT ERBAA KARAYAKA GÖKAL 60 356
TURKIYE KONYA KULU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HATAY KIRIKHAN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE MUĞLA ULA MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE ERZURUM TORTUM MERKEZ MERKEZ 25 442
ALPARSLAN Nereye bağlı

ALPARSLAN Nerede

ALPARSLAN Ne tarafta

ALPARSLAN Hangi Bölgede


ALPARSLAN köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. ALPARSLAN Karedeniz bölgesindedir.
ALPARSLAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ALPARSLAN Karedeniz bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FELAHİYE ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.ALPARSLAN İç Anadolu bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖZVATAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.ALPARSLAN İç Anadolu bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, EVRENKÖY köyü, YILDIZTEPE bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ALPARSLAN Karedeniz bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, GÖKAL köyü, KARAYAKA bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ALPARSLAN Karedeniz bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ALPARSLAN İç Anadolu bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ALPARSLAN İç Anadolu bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRIKHAN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ALPARSLAN Akdeniz bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ULA ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ALPARSLAN Ege bölgesindedir.
ALPARSLAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TORTUM ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ALPARSLAN Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler