Ben bilirim

ALİPAŞA nereye bağlı?, ALİPAŞA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AĞRI MERKEZ MERKEZ ÇATALİPAŞA köyü 4 472
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ ALİPAŞA köyü 37 366
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE TOKAT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE TEKİRDAĞ ÇORLU MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ DERELİTEKKE 37 366
TURKIYE KIRŞEHİR AKPINAR MERKEZ MERKEZ 40 386
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ KÜMBET 28 454
TURKIYE KÜTAHYA EMET ÖRENCİK ÖRENCİK 43 274
TURKIYE İSTANBUL SİLİVRİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
ALİPAŞA Nereye bağlı

ALİPAŞA Nerede

ALİPAŞA Ne tarafta

ALİPAŞA Hangi Bölgede


ALİPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ALİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ALİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇORLU ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.ALİPAŞA Marmara bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.ALİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ALİPAŞA Ege bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, DERELİTEKKE köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ALİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKPINAR ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir.ALİPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ALİPAŞA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, KÜMBET köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ALİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, ÖRENCİK köyü, ÖRENCİK bucağı, EMET ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ALİPAŞA Ege bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİVRİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ALİPAŞA Marmara bölgesindedir.
ALİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ALİPAŞA Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler