Ben bilirim

ALİFAKI nereye bağlı?, ALİFAKI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP ERFELEK MERKEZ BALIFAKI köyü 57 368
TURKIYE YOZGAT SARIKAYA MERKEZ ALİFAKILI köyü 66 354
TURKIYE YOZGAT ŞEFAATLİ MERKEZ ALİFAKILI köyü 66 354
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU OVACUMA TAYYİP 78 372
TURKIYE MANİSA KIRKAĞAÇ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
ALİFAKI Nereye bağlı

ALİFAKI Nerede

ALİFAKI Ne tarafta

ALİFAKI Hangi Bölgede


ALİFAKİ mahallesi, TAYYİP köyü, OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ALİFAKİ Karedeniz bölgesindedir.
ALİFAKI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRKAĞAÇ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ALİFAKI Ege bölgesindedir.
ALİFAKI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ALİFAKI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler