Ben bilirim

ALİBEYOĞLU nereye bağlı?, ALİBEYOĞLU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU OVACUMA KEHLER 78 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA COBURLAR 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ ALPARSLAN 67 372
TURKIYE ZONGULDAK GÖKÇEBEY MERKEZ BAKİLER 67 372
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ ÇORBACI 37 366
ALİBEYOĞLU Nereye bağlı

ALİBEYOĞLU Nerede

ALİBEYOĞLU Ne tarafta

ALİBEYOĞLU Hangi Bölgede


ALİBEYOĞLU mahallesi, KEHLER köyü, OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ALİBEYOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
ALİBEYOĞLU mahallesi, COBURLAR köyü, SALTUKOVA bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ALİBEYOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
ALİBEYOĞLU mahallesi, ALPARSLAN köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ALİBEYOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
ALİBEYOĞLU mahallesi, BAKİLER köyü, MERKEZ bucağı, GÖKÇEBEY ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ALİBEYOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
ALİBEYOĞLU mahallesi, ÇORBACI köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ALİBEYOĞLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler