Ben bilirim

ALİBEYLİ nereye bağlı?, ALİBEYLİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ ALİBEYLİ köyü 57 368
TURKIYE SİVAS HAFİK MERKEZ ALİBEYLİ köyü 58 346
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ ALİBEYLİ köyü 80 328
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 80 328
TURKIYE SAMSUN CANİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ BOZLAR 64 276
TURKIYE SİNOP MERKEZ KABALI KARAPINAR 57 368
TURKIYE MANİSA SARUHANLI MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN ERDEMLİ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ÇORUM İSKİLİP MERKEZ HALLI 19 364
TURKIYE ANKARA KALECİK MERKEZ MERKEZ 6 312
ALİBEYLİ Nereye bağlı

ALİBEYLİ Nerede

ALİBEYLİ Ne tarafta

ALİBEYLİ Hangi Bölgede


ALİBEYLİ köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. ALİBEYLİ Karedeniz bölgesindedir.
ALİBEYLİ köyü, MERKEZ bucağı, HAFİK ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ALİBEYLİ İç Anadolu bölgesindedir.
ALİBEYLİ köyü, MERKEZ bucağı, SUMBAS ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. ALİBEYLİ Akdeniz bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.ALİBEYLİ Akdeniz bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CANİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ALİBEYLİ Karedeniz bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, BOZLAR köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.ALİBEYLİ Ege bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, KARAPINAR köyü, KABALI bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ALİBEYLİ Karedeniz bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARUHANLI ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ALİBEYLİ Ege bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ALİBEYLİ Ege bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ALİBEYLİ Akdeniz bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEMLİ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ALİBEYLİ Akdeniz bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, HALLI köyü, MERKEZ bucağı, İSKİLİP ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.ALİBEYLİ Karedeniz bölgesindedir.
ALİBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALECİK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ALİBEYLİ İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler