Ben bilirim

ALİAĞA nereye bağlı?, ALİAĞA nerede?

ALİAĞA nereye bağlı?, ALİAĞA nerede?, ALİAĞA nerenin ilçesi? ALİAĞA ilçesi İZMİR ilinin 30 ilçesinden birisidir. ALİAĞA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ALİAĞA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ALİAĞA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ALİAĞA ilçesinin Trafik plaka kodu 35 ve Telefon alan kodu 232 dır.

Aşağıdaki tabloda ALİAĞA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ALİAĞA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İZMİR ALİAĞA ilçesi 35 232
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ ALİAĞA köyü 43 274
TURKIYE KARAMAN MERKEZ YEŞİLDERE TAŞKALE 70 338
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ DAVUTLAR 64 276
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ GÜNYAKA 64 276
TURKIYE KASTAMONU KÜRE MERKEZ AFŞARİMAM 37 366
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL MERKEZ ŞAHİNDERE 23 424
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ KILIÇ 4 472
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ZEYTİNLİK YUKARIMADEN 8 466
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ GÜMÜŞHANE 8 466
TURKIYE ANKARA NALLIHAN MERKEZ MERKEZ 6 312

ALİAĞA nerede - harita üzerindeki konumuALİAĞA Nereye bağlı

ALİAĞA Nerede

ALİAĞA Ne tarafta

ALİAĞA Hangi Bölgede


ALİAĞA ilçesi, İZMİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir. ALİAĞA Ege bölgesindedir.
ALİAĞA köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ALİAĞA Ege bölgesindedir.
ALİAĞA mahallesi, TAŞKALE köyü, YEŞİLDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.ALİAĞA İç Anadolu bölgesindedir.
ALİAĞA mahallesi, AFŞARİMAM köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ALİAĞA Karedeniz bölgesindedir.
ALİAĞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ALİAĞA Akdeniz bölgesindedir.
ALİAĞA mahallesi, ŞAHİNDERE köyü, MERKEZ bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ALİAĞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALİAĞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ALİAĞA Marmara bölgesindedir.
ALİAĞA mahallesi, KILIÇ köyü, MERKEZ bucağı, HAMUR ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.ALİAĞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALİAĞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NALLIHAN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ALİAĞA İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler