Ben bilirim

ALBAYRAK nereye bağlı?, ALBAYRAK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AMASYA MERKEZ EZİNEPAZARI ALBAYRAK köyü 5 358
TURKIYE DÜZCE GÖLYAKA MERKEZ SAÇMALIPINAR 81 380
TURKIYE VAN BAŞKALE MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MANİSA TURGUTLU MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE ELAZIĞ ARICAK MERKEZ KÜPLÜCE 23 424
ALBAYRAK Nereye bağlı

ALBAYRAK Nerede

ALBAYRAK Ne tarafta

ALBAYRAK Hangi Bölgede


ALBAYRAK köyü, EZİNEPAZARI bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. ALBAYRAK 28896 bölgesindedir.
ALBAYRAK mahallesi, SAÇMALIPINAR köyü, MERKEZ bucağı, GÖLYAKA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ALBAYRAK 31038 bölgesindedir.
ALBAYRAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞKALE ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.ALBAYRAK 21774 bölgesindedir.
ALBAYRAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇÜNGÜŞ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ALBAYRAK 46988 bölgesindedir.
ALBAYRAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TURGUTLU ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ALBAYRAK 48042 bölgesindedir.
ALBAYRAK mahallesi, KÜPLÜCE köyü, MERKEZ bucağı, ARICAK ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ALBAYRAK 60065 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler