Ben bilirim

ALATAŞ nereye bağlı?, ALATAŞ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ ALATAŞ köyü 28 454
TURKIYE ŞIRNAK İDİL HABERLİ GÜZELOVA 73 486
TURKIYE TRABZON MAÇKA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BİNGÖL MERKEZ MERKEZ ÇEVRİMPINAR 12 426
ALATAŞ Nereye bağlı

ALATAŞ Nerede

ALATAŞ Ne tarafta

ALATAŞ Hangi Bölgede


ALATAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ALATAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALATAŞ mahallesi, GÜZELOVA köyü, HABERLİ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.ALATAŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
ALATAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MAÇKA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ALATAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ALATAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ALATAŞ Akdeniz bölgesindedir.
ALATAŞ mahallesi, ÇEVRİMPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.ALATAŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler