Ben bilirim

ALADAĞ nereye bağlı?, ALADAĞ nerede?

ALADAĞ nereye bağlı?, ALADAĞ nerede?, ALADAĞ nerenin ilçesi? ALADAĞ ilçesi ADANA ilinin 15 ilçesinden birisidir. ALADAĞ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ALADAĞ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ALADAĞ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ALADAĞ ilçesinin Trafik plaka kodu 1 ve Telefon alan kodu 322 dır.

Aşağıdaki tabloda ALADAĞ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ALADAĞ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ADANA ALADAĞ ilçesi 1 322
TURKIYE MUŞ MALAZGİRT NURETTİN LALADAĞI köyü 49 436
TURKIYE ÇANAKKALE EZİNE MERKEZ ALADAĞ köyü 17 286
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ AŞAĞIALADAĞ köyü 4 472
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ YUKARIALADAĞ köyü 4 472
TURKIYE MERSİN TOROSLAR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 74 378
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BOLU KIBRISCIK MERKEZ ÇÖKELER 14 374
TURKIYE BOLU KIBRISCIK MERKEZ ÇÖKELER 14 374
TURKIYE ÇORUM KARGI MERKEZ KARACAOĞLAN 19 364
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ AŞAĞISAYIK 14 374
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ BÜNÜŞ 14 374
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ ÇETİKÖREN 14 374
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ SEYİTALİLER 14 374
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ SORKUN 14 374
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ SÜLELER 14 374
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ YUKARIDÜĞER 14 374

ALADAĞ nerede - harita üzerindeki konumuALADAĞ Nereye bağlı

ALADAĞ Nerede

ALADAĞ Ne tarafta

ALADAĞ Hangi Bölgede


ALADAĞ ilçesi, ADANA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir. ALADAĞ Akdeniz bölgesindedir.
ALADAĞ köyü, MERKEZ bucağı, EZİNE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ALADAĞ Marmara bölgesindedir.
ALADAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOROSLAR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ALADAĞ Akdeniz bölgesindedir.
ALADAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ALADAĞ Karedeniz bölgesindedir.
ALADAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ALADAĞ Akdeniz bölgesindedir.
ALADAĞ mahallesi, KARACAOĞLAN köyü, MERKEZ bucağı, KARGI ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.ALADAĞ Karedeniz bölgesindedir.
ALADAĞ mahallesi, SORKUN köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTDİVAN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.ALADAĞ Karedeniz bölgesindedir.
ALADAĞ mahallesi, YUKARIDÜĞER köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTDİVAN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.ALADAĞ Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler