Ben bilirim

ALABALIK nereye bağlı?, ALABALIK nerede?

ALABALIK nereye bağlı, ALABALIK nerede? ALABALIK köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlıdır. ALABALIK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO ÇAYLAR ALABALIK köyü 49 436
TURKIYE ARDAHAN POSOF MERKEZ ALABALIK köyü 75 478
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY ALABALIK köyü 8 466
TURKIYE ÇORUM KARGI MERKEZ BAŞKÖY 19 364
TURKIYE ERZURUM NARMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY ALABALIK 8 466
ALABALIK Nereye bağlı

ALABALIK Nerede

ALABALIK Ne tarafta

ALABALIK Hangi Bölgede


ALABALIK köyü, ÇAYLAR bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ALABALIK 22139 bölgesindedir.
ALABALIK köyü, MERKEZ bucağı, POSOF ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. ALABALIK 13362 bölgesindedir.
ALABALIK köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ALABALIK 31063 bölgesindedir.
ALABALIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NARMAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ALABALIK 41237 bölgesindedir.
ALABALIK köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ALABALIK 35064 bölgesindedir.
ALABALIK mahallesi, ALABALIK köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ALABALIK 35064 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler