Ben bilirim

AKYAZI nereye bağlı?, AKYAZI nerede?

AKYAZI nereye bağlı?, AKYAZI nerede?, AKYAZI nerenin ilçesi? AKYAZI ilçesi SAKARYA ilinin 16 ilçesinden birisidir. AKYAZI ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKYAZI ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKYAZI ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKYAZI ilçesinin Trafik plaka kodu 54 ve Telefon alan kodu 264 dır.

Aşağıdaki tabloda AKYAZI ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKYAZI ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SAKARYA AKYAZI ilçesi 54 264
TURKIYE SİVAS ŞARKIŞLA MERKEZ KONAKYAZI köyü 58 346
TURKIYE SİVAS ZARA MERKEZ AKYAZI köyü 58 346
TURKIYE DÜZCE MERKEZ KONURALP AKYAZI köyü 81 380
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ AKPINAR AKYAZI köyü 2 416
TURKIYE ADIYAMAN BESNİ KIZILİN AKYAZI köyü 2 416
TURKIYE BİTLİS ADİLCEVAZ GÖLDÜZÜ AKYAZI köyü 13 434
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM AKYAZI köyü 19 364
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ AKYAZI köyü 24 446
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ AKYAZI köyü 5 358
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ ŞAMLAR 67 372
TURKIYE SİVAS KANGAL ALACAHAN BEKTAŞKÖY 58 346
TURKIYE KAYSERİ HACILAR MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MALATYA YAZIHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BİTLİS HİZAN SAĞINLI SARITAŞ 13 434
TURKIYE GAZİANTEP ŞAHİNBEY MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP ŞAHİNBEY MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZURUM AZİZİYE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL AYDINLAR AŞAĞIKULUŞAĞI B.M 23 424
TURKIYE ÇANKIRI YAPRAKLI MERKEZ MERKEZ 18 376
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462

AKYAZI nerede - harita üzerindeki konumuAKYAZI Nereye bağlı

AKYAZI Nerede

AKYAZI Ne tarafta

AKYAZI Hangi Bölgede


AKYAZI ilçesi, SAKARYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir. AKYAZI Marmara bölgesindedir.
AKYAZI köyü, MERKEZ bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AKYAZI İç Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI köyü, KONURALP bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. AKYAZI Karedeniz bölgesindedir.
AKYAZI köyü, AKPINAR bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. AKYAZI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI köyü, KIZILİN bucağı, BESNİ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. AKYAZI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI köyü, GÖLDÜZÜ bucağı, ADİLCEVAZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. AKYAZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI köyü, SEYDİM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. AKYAZI Karedeniz bölgesindedir.
AKYAZI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. AKYAZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. AKYAZI Karedeniz bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, ŞAMLAR köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.AKYAZI Karedeniz bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HACILAR ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.AKYAZI İç Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.AKYAZI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAZIHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.AKYAZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, SARITAŞ köyü, SAĞINLI bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.AKYAZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAHİNBEY ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.AKYAZI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAHİNBEY ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.AKYAZI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AZİZİYE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AKYAZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, AŞAĞIKULUŞAĞI B.M köyü, AYDINLAR bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.AKYAZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAPRAKLI ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir.AKYAZI İç Anadolu bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.AKYAZI Karedeniz bölgesindedir.
AKYAZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTAHİSAR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.AKYAZI Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,5

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler